מה צריך לקחת בחשבון בעת ​​רכישת ביטוח בעלי בתים

ביטוח בעלי בתים אינו תחרותי במחיר כמו ביטוח רכב, מה שהופך אותו לאחד הדברים שאתה צריך לקנות – מלווים במשכנתא דורשים להקים ביטוח בעלי בתים לפני סיום הלוואת הבית כך שהביטחונות שלהם מוגנים – אבל משהו שאנשים רבים צפויים לקנות פעם אחת ואז לשכוח מזה.

סביר להניח שרוב בעלי הבית לא ישתמשו בביטוח שלהם. זה יכול גם לגרום להם לקנות את הפוליסה הראשונה שלהם ואז לחדש אותה בכל שנה מבלי לעדכן אותה או לקנות מדיניות טובה יותר. מחצית מהתביעות בגין הפסד בית הן 8,000 דולר או פחות, על פי סקר דוחות צרכנים, כך שאולי בעלי בתים ותיקים עשויים שלא להגיש תביעה וללמוד עד כמה ביצועי המבטח שלהם.

קניות לביטוח בעלי בתים – בין אם כבעלי בתים חדשים ובין אם עבור ביתכם הנוכחי – יכולים לחסוך לכם מאות דולרים ליותר מ -1,000 דולר לשנה בפרמיות, אומר Consumer Reports. כ -9% ממשיבי הסקר החליפו מבטחים בשלוש השנים הקודמות, בעיקר בגלל שהספק החדש שלהם העניק להם מחיר טוב יותר.

אם אתה מממן מחדש את הלוואת הבית שלך, זה יכול להיות זמן טוב לקנות ביטוח של בעלי בתים, כי אם דמי הביטוח שלך נמצאים בפקדון וחלק מתשלום המשכנתא עם הארנונה שלך, אולי אפילו לא תבין אם עלויות הביטוח שלך גדלו. .

איפה להתחיל?
כרוכש בתים, יש לך המון דברים לקנות: סוכן נדל”ן, בית, הלוואה, שמאי, מפקח בית ומובילים. הוספת ביטוח בעלי בתים לרשימה שלך יכולה להיראות מכריעה. אבל זה לא חייב להיות.

התחל לקנות לפני תאריך הסגירה כדי שתוכל למצוא את המחירים הטובים ביותר ולהבטיח כיסוי נאות, אומרת מרגרט קוזה, מנכ”לית ויועצת פיננסית בחברת השירותים הפיננסיים של אלכימס. קוסה, המורשית למכור ביטוח נכסים ונפגעים, קוראת לקבל המלצות לסוכן ביטוח טוב מאנשים שאתה מכיר, בהתבסס על שירות לקוחות, היענות ונכונות לשמור על תחרות תחרותית.

תושבי קליפורניה, פלורידה ומדינות אחרות שמחלקת הביטוח שלהם מפרסמת השוואות תעריפים לכיסוי סטנדרטי, יכולים למצוא את המבטחים במחיר הנמוך ביותר באתר מחלקת הביטוח של המדינה וליצור קשר עם המבטחים לקבלת הצעות מחיר בהתאמה אישית.

ללא סיוע ממלכתי כזה, פנה לסוכן עצמאי שמוכר ביטוח ממספר מובילים. היכנס לאינטרנט לסוכני הביטוח העצמאיים ומתווכים של אמריקה כדי למצוא אחד כזה. סוכן עצמאי, הנקרא גם מתווך, צריך לערוך קניות עבורכם מעת לעת, גם אחרי שיש לכם מדיניות באמצעותם.

 

השווה תפוחים לתפוחים
אתה יכול להשוות מדיניות בעצמך, לבקש מהמתווך שלך לעשות את זה בשבילך, או לקחת הצעת מחיר לסוכן מתחרה כדי לבצע השוואה זו לצד זו. עם זאת אתה עושה את זה, ודא שאתה משווה את אותם סוגי כיסוי והשתתפות עצמית.

הכיסוי הבסיסי צריך לכלול את עלות החלפת הדירה ואת עלויות החלפת הרכוש האישי בתוך הבית.

מדיניות שווי מזומנים בפועל, או ACV, מספקת רק את עלויות ההחלפה של פריטים בערכם המופחת. מדיניות החלפה מלאה תשלם לקנות פריטים חדשים במחירים שוטפים.

ודא שמציעים לך השתתפות עצמית שנוח לך, אומר ג’רמי אוסוולד, סוכן ביטוח בברית ביטוח Alliance West בטקומה, וושינגטון. ההשתתפות העצמית היא הסכום שתשלם אם היה הפסד והגשת תביעה. דמי השתתפות עצמית הם בדרך כלל בין 1,000 ל -1,500 דולר, אך הם יכולים להגיע לכ -5,000 עד 10,000 דולר, אומר אוסוולד. השתתפות עצמית גבוהה אמורה להוריד את הפרמיה שלך.

 

חורים בכיסוי שיש להיזהר מהם
ודא שהסיכונים המכוסים זהים במדיניות שאתה משווה. אם סכנה אינה מופיעה ברשימה, כנראה שהיא אינה מכוסה. כיסוי “כל הסכנות” אינו כולל דברים מסוימים, כגון רעידות אדמה ושיטפונות. כיסוי “סכנות בשם” יפרט רק את מה שמכוסה, כגון אש, עשן, ברק וגניבה.

“רוב פוליסות הביטוח הסטנדרטיות אינן מכסות רעידת אדמה, אלא אם כן נוספה כרוכב נוסף בתוספת פרמיה”, אומר אוסוולד. יש לרכוש ביטוח שיטפון גם בנפרד, ועשוי להידרש על ידי המלווה אם הבית נמצא באזור הצפה בסיכון גבוה יותר, הוא אומר.

כיסוי הוריקן הוא גם נוסף, אומר קוסה, ובעלי בתים צריכים לקבל השתתפות עצמית שטוחה ולא השתתפות עצמית של 2-3 אחוזים. עבור בית ששוויו עומד על 250,000 דולר, זול יותר לשלם השתתפות עצמית של 1,000 דולר מאשר בית ששווה ל -3% משווי הבית, או 7,500 $.

לרוב הפוליסות יש מגבלות על פריטים כמו תכשיטים ואקדחים, לעיתים נמוך מ -1,500 דולר, כך שביטוח טבעת נישואין של 10,000 דולר ידרוש רוכב או תוספת לפוליסה, אומר אוסוולד.

צינורות מחוץ לבית עשויים שלא להיות מכוסים אם הם נשברים, אומר אנגי אורבן, סגן נשיא לרכוש לביטוח אישי בביטוח מטיילים בהרטפורד, קונ.

“התרחיש הגרוע ביותר הוא שבעלי בתים מצפים שתביעתו תיכסה, ואז זה לא”, אומר אורבן.

להחליף מדיניות באופן קבוע כדי לחסוך כסף?
קניות לביטוח בעלי בתים כל שנה לפני זמן החידוש זה רעיון טוב. אך האם ככל הנראה תוצע לך פרמיה נמוכה יותר על ידי מבטח חדש כדי להשיג את העסק שלך? האם עליך לשנות מדיניות מדי פעם כדי לקבל את המחיר הטוב ביותר? לא בהכרח.

באופן כללי, תמחור ביטוח דירה הוא עקבי בין עסקים חדשים לבין אלה שעובדים עם מבטח שנים רבות, אומר אורבן מטיילים. אך לדבריה, הצרכנים צריכים עדיין להסתובב ולחפש הנחות על ידי כיסוי הכיסוי בביטוח הרכב שלהם, והוספת מנעולים מתים, מצלמות ומכשירי בטיחות אחרים לביתם.

החלף ספק רק אם אתה יכול לקבל הנחה גדולה, ממליץ אוסוולד.

“זה אף פעם לא כואב להסתובב, אם כי ככלל אני ממליץ להישאר עם ספקים לעומת מעבר כל שנה, אלא אם כן החיסכון משמעותי”, אומר אוסוולד. “מובילי הביטוח בוחנים את אורך החיים של הפוליסה הקודמת כאשר מציעים הנחות בפוליסות חדשות, כך שאם אתה מעביר את הפוליסה מדי שנה, יש פחות סיכוי שתזכה בהנחות טובות יותר.

“בנוסף, הספק סביר יותר שיעבוד איתך ולא יבטל אותך אם היית איתם זמן מה כשמתעוררת תביעה.”